Duma Russella

Oceń hodowle

Cena/Jakość: 50% - 1 (ilość głosów)
50%
Średni
Czystość: 50% - 1 (ilość głosów)
50%
Średni
Zgodność z opisem: 50% - 1 (ilość głosów)
50%
Średni

Średnia ocena

Nazwa: Duma Russella
Zwierzęta: Psy
Rasy: Jack Russell Terrier i Seter Irlandzki
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Ulica: Warszawska 31
Telefon: 660 755 215
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona Internetowa:  https://dumarussella.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/dumarussella/

 

O nas

Duma Russella FCI Hodowla psów rasowych Jack Russell Terrier i Seter Irlandzki Zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce / oddział Warszawa.Poleca troskliwie odchowane szczenięta w domowych warunkach, doskonale socjalizowane . Po doskonałych utytułowanych , wolnych od chorób genetycznych rodzicach .
Do każdego przyjścia na świat szczeniąt :) przygotowujemy się bardzo starannie . Dbamy o doskonałą kondycję przyszłej mamy , ciążą prowadzona jest przez lekarza weterynarii. Maluszki po narodzinach mają zapewnioną doskonałą opiekę i warunki. Mieszkają w domu, gdzie mają okazję poznać wiele nowych przedmiotów, dźwięków, zapachów . Bawią się w towarzystwie dorosłych, jak i dzieci, po to, aby przygotowane były na różne sytuacje w nowych domach. Szczenięta mają do dyspozycji duży ogród, w którym uwielbiają ganiać :) Odchowywane są na najwyższej jakości karmie klasy super premium . Mama i maluszki są pod stałą opieką weterynaryjną .
Nowym właścicielom szczeniaczków pomożemy przy wyborze maluszka , biorąc pod uwagę potrzeby przyszłego właściciela oraz plany, jakie wiąże z psem. Zawsze służymy radą i pomocą w zakresie wychowania, żywienia pielęgnacji , wystawiania pieska na wystawach psów rasowych i wszystkich kwestiach związanych z psem tak długo, jak jej potrzebują.
Zależy nam przede wszystkim na znalezieniu kochających, odpowiedzialnych właścicieli . Najważniejsze są dla nas domy, które obdarzą nasze psie dzieci miłością na długie lata. Zawsze staramy się utrzymywać kontakt z nowymi rodzinami naszych maluchów .
Kariera wystawowa pozostaje decyzją właścicieli , nie ma obowiązku pokazywania pieska na wystawach .Jeśli zgłosicie Państwo chęć nabycia szczenięcia wystawowego , doradzimy i zaoferujemy odpowiedniego maluszka. Polecamy nasze szczenięta przyszłym wystawcom, jak również osobom pragnącym posiadać pięknego, zdrowego,psa o doskonałym pochodzeniu i eksterierze.
Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w hodowli i szkoleniu psów. Przyszłym właścicielom naszych szczeniąt oferujemy pomoc w wychowaniu, żywieniu, szkoleniu psa. Szczenię opuszczając naszą hodowlę jest socjalizowane, odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku, po przeglądzie hodowlanym w Związku Kynologicznym w Warszawie .
  • Oceń ten artykuł
    (0 głosów)
  • Dział: Hodowle
  • Czytany 174 razy

Lokalizacja

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Powrót na górę
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok