Legowisko.info ma na celu zrzeszenie usługodawców z różnych dziedzin, oferujących wszystko dla Twojego pupila. Weterynarze, hodowle, hotele i pielęgnacja - wszystko to znajdziesz w Naszym serwisie!

Możesz ich oceniać na podstawie własnego doświadczenia dodając komentarze i oceny. Nie musisz już spędzać długich godzin na szukaniu dobrego weterynarza w Twojej okolicy, u nas znajdziesz najlepszego - szybko, łatwo i bez nerwów za sprawą dobrze skonfigurowanej wyszukiwarki. Dzięki weryfikowaniu komentarzy przez administratorów oraz pełnej neutralności serwisu, możesz być pewny, że znajdziesz tu tylko najlepsze i najrzetelniejsze oferty! Zapraszamy na nasz fanpage na Facebook'u.

Jeśli masz w swojej okolicy jakiegoś godnego polecenia weterynarza, hotel, hodowle lub salon pielęgnacji dla zwierząt, napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz kontaktowy a my postaramy się zweryfikować tego usługodawcę.

 

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok